sobota, 12 maja 2012

saturday
Sobota, deszczowo. Godzina 10:40, kolejny łyk zimnej kawy, szczypta irytacji i spora doza przytłoczenia. Wróciłam na weekend do domu. W piątek jak zwykle, kilka godzin spędzonych przed komputerem (tzw. nadrabianie zaległości z całego tygodnia). Mam problem z organizacją swojego czasu- tak wiele chciałabym tu napisać, lecz niestety studia mi na to nie pozwalają. Kiedy znajdę już trochę wolnego czasu, nie mam w zupełności siły, żeby napisać coś, co miało by "ręce i nogi", dlatego z żalem stwierdzam, że moje blogowanie na dobre zacznie się dopiero w połowie wakacji, kiedy zdecydowanie będę miała na to więcej czasu. Wtedy zajmę się wypromowaniem go wśród szerszej publiczności ;-)


Jesz , jesteś gruby . Nie jesz , jesteś dziwny .
Pijesz , jesteś alkoholikiem . Nie pijesz , jesteś ciota .
Czytasz , jesteś frajerem . Nie czytasz , jesteś głupi .
Powiesz swój sekret , chcesz zwrócić na siebie uwagę . Nie powiesz swojego sekretu , wciąż chcesz zwrócić na siebie uwagę .
Palisz myślisz , że jesteś cool . Nie palisz jesteś przegrany .
Malujesz się , jesteś tapeciara . Nie malujesz się , jesteś brzydka .
Nigdy nikomu nie dogodzimy w 100 %.ktoś wybiera się na rower? ;-))  / enjoy!

piątek, 11 maja 2012

Good morning, miss A.

11 maj 2012. Nie jest to dla mnie jakaś szczególna data, w związku którą powstaje ten blog. Jest dla mnie zwyczajną, pozbawioną drugiego dna kartą, którą bezpowrotnie przewrócę zaczynając następny dzień.
Dlaczego założyłam blog? Po co? Jako nastolatka miałam różne blogi, dostępne nie tylko dla znajomych, ale właściwie dla całego wirtualnego świata. Kreowałam się tam na osobę, którą wydawało mi się że byłam, albo przynajmniej chciałabym być. Nie byłam ze sobą do końca szczera, stwarzałam pozy, pozory. Tu, nie zamierzam niczego robić pod publikę; chcę pisać to co czuję i co myślę. Wypowiadać się na różne tematy; otwierać przed samą sobą. Chcę stworzyć tu własny kącik,moje własne miejsce w ogromnym wirtualnym chaosie, żeby  ciągle poznawać samą siebie, swoje słabości, dzielić się moimi spostrzeżeniami.
Blog poświęcony będzie wszystkim co mnie otacza- począwszy od moich przeżyć, doświadczeń, eksperymentów, dzieleniu się opiniami na temat kosmetyków, nowinek 'urodowych". technicznych, odrobiną mody.
Ja i moje paranoje. Z pewnością pojawią się tu zdjęcia, które mnie inspirują, czasem coś śmiesznego lub zagłębionego w nurcie mody. Wszystko co mnie otacza, fascynuje, inspiruje.
Na sam koniec- garść suchych faktów:
panna A. , lat 19 , studentka filologii angielskiej ze słabością do miłości, sukienek i konkursów.
Reszta nie jest ważna. Serdecznie zapraszam.

spodenki- wrangler + DIY
bluzka - c&a
koturny- no name